Pronájem skladových a výrobních prostor - Rosice

Available area 3.000 - 48.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme k pronájmu logistický a průmyslový park vhodný pro skladování a lehkou výrobu v Rosicích u Pardubic. K dispozici až 48.000 m2 skladových prostor. Specifikace - nosnost podlahy 5t/m2 - světlá výška pod vazníky 10,2 m -..

More

Pardubice - Fáblovka - 2VV

Available area 3.000 - 7.580 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi), nabízíme pronájem skladu v Pardubicích, který je vhodný pro skladování či lehkou výrobu. Sklad se nachází v průmyslovém parku. K dispozici - výrobní a skladové prostory až 6000 m2 - kancelářský prostor až 1580 m2 - možnost dělení..

More

CTPark Prague East - Nupaky - pronájem skladových a výrobních prostor

Available area 1.200 - 8.000 m2

Nabízíme k pronájmu moderní skladové nebo výrobní jednotky v průmyslové zóně Praha- Nupaky. Park nabízí formou výstavby na míru. Kancelářské zázemí je možné vybudovat na míru požadavků klienta. Možnost klientských změn. Vše ve vysokém standardu. Únosnost podlah je 5t/m2, světlá výška skladu 10..

More

Retail Monkeys

Available area 900 m2

V zastoupení majitele a bez provize nabízíme pronájem exkluzivních skladových prostor o velikosti cca 900 m2 v blízkosti dálnice D1. Kanceláře pro cca 2-3 osoby jsou součástí pronajímaného prostoru. Součástí pronájmu je rovněž 7x regálová konstrukce. Specifikace - nosnost 5t/m2 - světlá výška..

More

Amesbury business park Zličín - Pronájem skladových a výrobních prostor

Available area 326 m2

BUSINESS PARK PRAGUE ZLIČÍN představuje reprezentativní skladové a kancelářské prostory, perfektní lokalitu a jednotky od 500 m². Park je vhodný pro logistiku, retail, i společnosti zabývající se lehkou výrobou.

More

Pronájem skladových prostor - Nupaky

Available area 1.653 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladových a výrobních prostor ve městě Nupaky. Specifikace: - světlá výška 7 m - nákladní výtah s nosností 2t - 1x přímý vjezd - bezproblémový příjezd a manipulace pro TIR - parkovací místa v areálu -..

More

Pronájem skladových a výrobních prostor - Červený Kostelec

Available area 5.000 m2 Possibility of construction 5.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme pronájem skladových prostor v industriálním parku Červený Kostelec Specifikace: - nosnost podlah 8t/m2 - světlá výška 12 m - 3x rampa s hydraulickými můstky - 2x vjezd z úrovně podlahy - administrativní a sociální..

More

CTPark Plzeň - Pronájem skladových a výrobních prostor

Available area 1.500 - 32.375 m2

Park Plzeň má strategickou polohu poblíž centra Plzeň. Výborná dopravní dostupnost z hlavní dálnice D5 do Německa/Prahy. Tento park je ideální pro společnosti, které v regionu nacházejí centra špičkových technologií, výzkumu a vývoje.

More

Pronájem skladových a výrobních prostor - Jinočany

Available area 800 - 10.000 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme k pronájmu moderní skladovací a výrobní jednotky v Jinočanech. Jednotky od 800 m2 Specifikace - moderní jednotky třídy A - jednotky jsou řešené - showroom, kancelářský prostor, skladovací prostor - možné úpravy dle..

More

P3 Park Praha - Pronájem skladovacích a výrobních prostor - Zdiby

Available area 301 - 2.101 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) nabízíme prostory vhodné pro skladování či lehkou výrobu v průmyslovém parku ve Zdibech na Praze východ. Specifikace - bezprašné podlahy s nosností 5t/m2 - rastr sloupů 12x24 m - světlá výška prostor 10 m - hydraulické můstky a přímé..

More