Nová Zbrojovka - ZET Office, Lazaretní, Brno

Available area 165 - 5.661 m2 Service charges 110 CZK m2/month

V ZET.office se spojuje průmyslová historie Zbrojovky s nejmodernějšími požadavky na kvalitu pracovního prostředí. Budova si i po radikální přestavbě udržela svůj industriální ráz a flexibilní členění vnitřního prostoru, splňuje však zároveň vysoké standardy ekologické certifikace. Nabízí..

More

Kotelna Park Praha Radlice

Available area 500 - 6.600 m2 Service charges 85 CZK m2/month Parking 120 EUR per parking spot

Nová fáze Kotelny se citlivě začlení do Radlického údolí, nabídne téměř 12,000 m2 nových prostor. Projekt vznikl v dílně oceněných architektů Chapman Taylor a poskytne nájemcům nejvyšší standardy moderních kancelářských prostor. Jedinečný výhled na Prahu bude z každého prostorného podlaží, která..

More

The Park, V Parku, Praha 11 - Chodov

Available area 225 - 10.429 m2 Service charges 142 CZK m2/month Parking 110 EUR per parking spot

Areál The Park se sestává z více než 120 000 m2 nových moderních kanceláří, které splňují nejvyšší technologické standardy. Areál nabízí kombinaci tří elementů vody, kamene a zeleně. Nedílnou součástí je také široké rozpětí nabízených služeb od kavárny přes zdravotnické centrum po sportovní..

More

Amesbury business park Zličín - Pronájem skladových a výrobních prostor

Available area 2.054 m2

BUSINESS PARK PRAGUE ZLIČÍN představuje reprezentativní skladové a kancelářské prostory, perfektní lokalitu a jednotky od 500 m². Park je vhodný pro logistiku, retail, i společnosti zabývající se lehkou výrobou.

More

ARGO ALPHA OFFICE BUILDING, Evropská, Praha 6- Vokovice

Available area 100 - 900 m2 Service charges 85 CZK m2/month Parking 80 EUR per parking spot

Administrativní objekt Argo Alpha Office Building představuje přes 11000m2 kancelářských ploch kategorie A, které umožňují nájemcům efektivní řešení pracovního prostředí na velkoplošných podlažích. Budova se skládá z 5 nadzemních podlaží a 2 podzemních podlaží. V rámci podzemních podlaží je přes..

More

Waltrovka, Dynamica building - Prague 5

Available area 368 - 2.364 m2 Service charges 75 CZK m2/month Parking 90 EUR per parking spot

Budova Dynamica se nachází na velmi dynamicky se rozvíjejícím území Prahy 5, přímo u stanice metra Jinonice, v sousedství městských čtvrtí Anděl, Radlice a Butovice. Budova je součástí areálu Waltrovka, který disponuje skvělou občanskou vybaveností. K pronájmu se nabízí kancelářské prostory s..

More

Gemini, Na Pankráci, Praha 4 - Pankrác

Available area 290 - 3.329 m2 Service charges 95 CZK m2/month Parking 130 EUR per parking spot

Gemini Pankrác Business Centre nabízí kanceláře na prestižní obchodní adrese. Moderní administrativní budova A-kategorie, je budova správnou volbou nejen díky své snadné dostupnosti, ale i moderně vybaveným kancelářím. Budova je snadno dostupná, jak MHD, tak autem. Zároveň disponuje širokou..

More

Gemini, Na Pankráci, Praha 4 - Pankrác

Available area 108 m2 Service charges 95 CZK m2/month Parking 130 EUR per parking spot

Gemini Pankrác Business Centre nabízí kanceláře na prestižní obchodní adrese. Moderní administrativní budova A-kategorie, je budova správnou volbou nejen díky své snadné dostupnosti, ale i moderně vybaveným kancelářím. Budova je snadno dostupná, jak MHD, tak autem. Zároveň disponuje širokou..

More

Qubix, Štětkova, Praha 4 - Nusle

Available area 142 - 3.401 m2 Service charges 98 CZK m2/month Parking 130 EUR per parking spot

Budova Qubix se nachází v Praze 4, poblíž stanice metra Vyšehrad. Jedná se o velmi kvalitní lokalitu v bezprostřední blízkosti centra města s velmi dobrou dopravní dostupností. Z hlediska typu nemovitosti se jedná se o 10 patrovou kancelářská budovu s převládajícími kancelářskými prostory (8..

More

City Tower, Hvězdova, Praha 4 - Pankrác

Available area 337 - 3.496 m2 Service charges 131 CZK m2/month Parking 130 EUR per parking spot

Moderní budova CITY TOWER je dominantou pražské Pankrácké pláně. V těsné blízkosti zastavují linky MHD – autobus, tramvaj i metro trasy C, stanice Pankrác. Během 10 minut vás dopraví přímo do historického centra Prahy. Administrativní komplex navazuje na NC Arkády Pankrác, které jsou v těsné..

More