CTPark Divišov - pronájem skladových prostor

Available area 4.384 m2

Nabízíme moderní skladové nebo výrobní prostory upravitelných na míru dle potřeb budoucího nájemce. Vhodné pro logistiku i lehkou výrobu. Park se nachází poblíž města Divišov v těsné blízkosti dálnice D1 spojující Prahu s Brnem. Dobré spojení veřejnou dopravou. Aktuálně k dispozici jednotky formou..

More

Gemini, Na Pankráci, Praha 4 - Pankrác

Available area 108 - 276 m2 Service charges 95 CZK m2/month Parking 130 EUR per parking spot

Gemini Pankrác Business Centre nabízí kanceláře na prestižní obchodní adrese. Moderní administrativní budova A-kategorie, je budova správnou volbou nejen díky své snadné dostupnosti, ale i moderně vybaveným kancelářím. Budova je snadno dostupná, jak MHD, tak autem. Zároveň disponuje širokou..

More

Brumlovka Filadelfie, Želatavská, Praha 4 - MIchle

Available area 73 m2 Service charges 101 CZK m2/month

Nabízíme na pronájem atraktivní obchodní prostory o ploše 73 m2 v obchodní pasáži administrativní budovy Filadelfie. Prostory s velkými výlohami do obchodní pasáže jsou vhodné pro kadeřnictví či barbershop nebo obchod. Součástí obchodní pasáže je supermarket Albert, dm drogerie, květinářství,..

More

Mezi Vodami, Praha 4- Modřany

Available area Service charges 130 CZK m2/month

Moderní administrativní budova třídy A vyrostla v bývalém průmyslovém areálu modřanské čokoládovny Orion na Praze 4. Prosklená budova s pěti nadzemními a dvěma podzemními podlažími byla postavena v roce 2006. Tvar U dal vzniknout krásnému atriu se zelení, které pokračuje v prostornou venkovní..

More

Pronájem malých skladových jednotek

Available area 150 - 675 m2

Na základě přímého pověření majitele (neplatíte provizi) Vám nabízíme unikátní možnost pronájmu malých jednotek v lokalitě Praha západ. K dispozici: malé jednotky od 150 m2 dostupné Q4/2022 Specifikace: - moderní skladové prostory typu "A" - čistá výška cca 7 m - jeden drive-in vrata 3m..

More

Nabídka krásných komerčních prostor - 336 m² - Praha - Těšnov

Available area 336 m2 Service charges 85 CZK m2/month

Nabízíme k pronájmu kompletně zařízené a vybavené wellness prostory o velikosti 336 m2 na dvou podlažích ve výborné lokalitě Prahy 1 - Těšnov. Jednotka disponuje krásnými velkými výkladci, samostatným vstupem do jednotky z ulice a nabízí možnosti umístění loga na fasádě. Původní místo se..

More

Zlatý Anděl, Nádražní, Praha 5 - Anděl

Available area 345 m2 Service charges 95 CZK m2/month Parking 140 EUR per parking spot

Zlatý Anděl je atraktivní a architektonicky ojedinělá kancelářská budova na Andělu jejíž umístění je zcela bezkonkurenční - přímo nad stanicí metra Anděl (trasa B) a v blízkosti několika tramvajových linek , 5 min. autem do centra a 20 min. na pražské mezinárodní letiště. Veškerá občanská..

More

AFI Karlín, Pernerova, Praha 8 -Karlín

Available area 117 m2 Service charges 80 CZK m2/month

Administrativní budova AFI KARLÍN je postavena v moderní čtvrti Prahy - Karlíně, který nabízí nepřeberné množství služeb, restaurací a možností aktivního trávení volného času. Vynikající dopravní dostupnost MHD do centra města a snadné napojení na výjezdové silnice z města, cyklostezka kolem řeky...

More

Avenir Business Park, Radlická, Praha 5 - Nové Butovice

Available area 338 - 1.350 m2 Service charges 121 CZK m2/month Parking 90 EUR per parking spot

Avenir Business Park nabízí kancelářské prostory v budově, které je možné dělit přesně podle požadavků zájemce. Součástí kancelářských jednotek je vždy sociální zázemí a kuchyňka. Projekt se nachází v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjející lokalitě v Praze – Nové Butovice, Praha 5. Je strategicky..

More

Pronájem skladového prostoru v Hradci Králové

Available area 750 - 10.000 m2

Na základě pověření majitele (neplatíte provizi) vám nabízíme skladové prostory v Hradci Králové. Specifikace - podlahová zátěž bude upravena dle požadavků budoucího nájemce - zpevněná venkovní plocha - k dispozici jsou mostové jeřáby - světlá výška 10 m - prostory nejsou vytápěné

More